Sew Bud Seweryn Zaboroś istnieje 15 lat.
usługi budowlane | tynki maszynowe | posadzki z miksokreta
Sew Bud Seweryn Zaboroś istnieje 15 lat.
usługi budowlane | tynki maszynowe | posadzki z miksokreta

Category

budownictwo użyteczności publicznej

Tynki maszynowe, posadzki cementowe i inne usługi budowlane. Zakres usług – budownictwo użyteczności publicznej województwo warmińsko-mazurskie, Olsztyn.

Świadczy usługi budowlane. W szczególności specjalizuje się w wykonywaniu: tynki maszynowe oraz posadzki cementowe. Prowadzimy działalność na terenie przede wszystkim województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem: Olsztyn.

Zdobyte na przełomie lat doświadczenie staramy się wzbogacać o nowe rozwiązania materiałowe i technologiczne, dzięki temu jesteśmy otwarci na innowacje. Pracujemy na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego również częściowo zahaczając o województwo Mazowieckie i Kujawsko-pomorskie.

Nasze tynki wykonujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku dlatego wybieramy i dopasowywujemy je indywidualnie do danej potrzeby inwestycji.

Mamy duży potencjał przerobowy dlatego dobrze czujemy się na budowach pod presją terminu oraz wielkości zakresu prac. Znajdziesz nas na wszystkich rodzajach budów, zaczynając od domów jednorodzinnych przez wielorodzinne budynki deweloperskie. Od obiektów przemysłowych do użyteczności publicznej. Jednakowoż każdy klient i każda inwestycja jest dla nas równie ważna.

Firma SewBud oferuje wysokiej klasy tynki maszynowe i posadzki cementowe, wykonane profesjonalnie w oparciu o najwyższej jakości materiały i technologie.